پاراسل

پاراسل در کلوپ کشتی یونانی

پاراسل کلوپ کشتی یونانی کیش، از مهمترین تفریحات آبی جزیره

پاراسل یکی از تفریحات آبی کیش است که طی آن، افراد جلیقه نجات به تن می‌کنند و با قایقی به دل آب می‌زنند. بعد چترشان را پس از طی مسافتی با قایق باز می‌کنند و در حالی‌که چتر و فرد به قایق متصل هستند با آن بر فراز آب به پروازی کنترل‌شده مشغول می‌شوند. این تمام ماجرا نیست و اگر دوز هیجان‌طلبی‌تان خیلی زیاد باشد، این امکان برایتان وجود دارد که از مربی و قایق‌ران همراه‌تان این را هم بخواهید: از آنها خواهش کنید در پایان پروازتان ترتیبی بدهند که در آب هم فرو بروید و کمی آب‌بازی هم چاشنی هیجانتان شود.

در پاراسل کیش که یکی از تفریحات بی نظیر جزیره می باشد، شما گردشگران کلوپ تفریحات دریایی کیش با پوشیدن جلیقه ی نجات و بستن چندین کمربند ایمنی به یک چتر بزرگ وصل می شوید. این چتر به وسیله ی یک طناب بلند 150 متری به یک قایق تند رو وصل شده و پس از حرکت سریع قایق، آرام آرام باد به داخل چترش پیچیده شده و باعث بلند شدن آن می شود. مدت زمانی که با پاراسل کیش شما در آسمان هستید، حدود 10 دقیقه می باشد و در انتها اگر مایل باشید، ناخدا شما را به داخل آب می اندازد تا دقایقی را به آبتنی در آب های نیلگون خلیج فارس نیز بپردازید.

چتر پاراسل در کیش در ابعاد، طرح ها و رنگ های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید به صورت فردی، دو نفره و سه نفره از آن استفاده نمایید.

استفاده از پاراسل در کیش انتخابی شورآور برای گردشگران کلوپ کشتی یونانی می باشد که می توانند از آن لذت کافی ببرند. پاراسل کیش علاوه بر آقایان برای خانم ها نیز قابل استفاده می باشد و کودکان زیر 10 سال بهتر است به همراه والدین خود از این ورزش بهره ببرند. 

استفاده از خدمات غواصی در جزیره کیش بسته به نوع غواصی، هزینه آن نیز متغیر است. آن دسته از مسافران  کیش که تمایل دارند لحظات زیرِ آب را برای خود به ثبت برسانند، می‌توانند با پرداخت مبلغ اضافی، درخواست عکاسی زیر آب داشته باشند.

شما نیز می توانید با رزرو خدمات تفریحات دریایی به این جزیره زیبا سفر کرده و از انواع تفریحات آبی و غیرآبی آن لذت ببرید.

با کارشناسان ما در تماس باشید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی