شاتل

شاتل در کلوپ کشتی یونانی

شاتل کلوپ کشتی یونانی کیش، از مهمترین تفریحات آبی جزیره

شاتل سواری کلوپ دریایی کشتی یونانی کیش از دیگر تفریحات آبی هیجان انگیز و پر شور جزیره کیش است که بسیاری که  به این جزیره سفر می کنند، در برنامه تفریحات خود قرار می دهند. شاتل سواری را هم می توان به شکل فردی و هم جمعی انجام داد. این تفریح به این شکل است که افراد بروی تیوب سوار می شود و این تیوب به وسیله یک طناب به یک قایق تندرو متصل می شود. قایق با سرعت بالا شروع به حرکت می کند و تیوب را با خود می برد. هرچه سرعت قایق به حرکت درآمده بیشتر باشد، هیجان این تفریح چند برابر خواهد شد و آدرنالین زیادتری هم تولید می شود.

همانطور که می دانیم جزیره کیش دارای آب و هوای مطلوب می باشد که هر ساله به تفریحات و مراکز تفریحی آن اضافه می شود، این جزیره در چندین سال گذشته به یک نمونه از قطب های توریستی و تفریحی ایران تبدیل شده است. جزیره کیش تفریحات زیادی دارا می باشد که تعداد زیادی از آن ها در قالب تفریحات آبی شکل گرفته اند که این تفریحات عبارتند از غواصی، جت اسکی، پاراسل و اسکوتر زیردریایی.

به این نکته توجه کنید که شاتل سواری در کیش علاوه بر تفریح، یک نوع ورزش هم به شمار می رود چرا که در هنگام کشیده شدن توسط قایق و حرکت های غیر قابل پیش بینی بر روی سطح آب، باید توان مقابله با نیروی گریز از مرکز را داشته باشید و در واقع حتما باید عضلات بسیار قوی نیز داشته باشید تا تعادل خود را بر روی تیوب حفظ کنید در غیر این صورت ممکن است به داخل آب پرتاب شوید. توصیه می کنیم افرادی که از لحاظ جسمانی ضعیف هستند، این تفریح مهیج را انجام ندهند زیرا برای آن ها خطرناک است. نمونه دیگر شاتل سواری با عنوان بانانا سواری شناخته شده است. در این مدل دیگر به جای استفاده از تیوب، از یک شی بادی مشابه موز غول پیکر استفاده می شود که افراد در روی آن سوار می شوند و پاهایشان را در دو طرف آن شی موز مانند می گذارند. این مدل از شاتل سواری در کیش نیز احتیاج به پاها و عضله های قوی دارد تا افراد بتوانند خود را بر روی بانانا حفظ کنند. شاتل یک نوع تیوپ بادی با ظرفیت چند نفره بوده که افراد روی آن سوار می شوند و به کمک آن بر روی سطح آب شناور شوند.

جهت شاتل سواری کیش، فقط کافی است بلیط تهیه کنید و جلیقه نجات و کلاه ایمنی همراه خود در حین شاتل سواری بر سر داشته باشید. سپس  خودتان اختیار تصمیم گیری برای اینکه شاتل سواری آرام  و یا مهیج داشته باشید را دارید. لازم به ذکر است که اگر ماهیچه های ورزیده داشته باشید و کمی مقاومت کنید به این راحتی به داخل آب پرتاب نمی شوید. البته به ابن نکته هم توجه کنید که سقوط کردن در آب برنامه ریزی شده است و بخش اصلی از هیجان شاتل سواری در کیش می باشد.

شما نیز می توانید با رزرو خدمات تفریحات دریایی به این جزیره زیبا سفر کرده و از انواع تفریحات آبی آن لذت ببرید.

با کارشناسان ما در تماس باشید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی