تفریحات دریایی کلوپ کشتی یونانی کیش

برای خرید تفریحات دریایی کیش رزرو نمائید

تفریحات دریایی کیش

تفریحات کیش بسیار متنوع میباشد و گردشگران و مسافران کیش میتوانند در همه فصول سال از این تفریحات استفاده کنند. در این بین از مهیج ترین و بهترین نوع تفریحات در کیش تفریحات دریایی میباشد.

تفریحات دریایی در کیش شامل انواع تفریحات شاتل در کیش ، پاراسل در کیش ، غواصی در کیش و ….. میباشد. در کلوپ کشتی یونانی کیش شما میتوانید این خدمات را با بهترین قیمت و با بهترین کیفیت با تیمی مجرب برخوردار باشید. 

کلوپ کشتی یونانی کیش برگرفته از یکی از جاذبه های بسیار زیبای کیش یعنی کشتی یونانی میباشد که هر ساله گردشگران زیادی برای دیدن این جاذبه گردشگری به این منطقه سفر میکنند تا از نزدیک آن را مشاهده کنند.

تفریحات دریایی کیش

تفریحات کیش بسیار متنوع میباشد و مسافران و گردشگرانی که به جزیره زیبای کیش مسافرت میکنند میتوانند از این تفریحات در تمام فصول سال برخوردار باشند. در این بین تفریحات دریایی از مهیج ترین و لذت بخش ترین نوع تفریحات در کیش میباشد.

کلوپ کشتی یونانی کیش با ارائه شاتل در کیش ، پاراسل در کیش و غواصی در کیش و…….. آماده پذیرایی از گردشگران و مسافران عزیز میباشد. شما مسافران عزیز میتوانید با خرید تفریحات دریایی کیش از این تفریحات بهره مند شوید. کلوپ کشتی یونانی با بهترین کیفیت و در تمام فصول سال پذیرای شما عزیزان میباشد.

شاتل در کیش

شاتل از دیگر تفریحات آبی هیجان انگیز و پر شور جزیره کیش است که بسیاری آن را در برنامه تفریحات خود قرار می دهند. شاتل سواری را هم می توان به شکل فردی و هم جمعی انجام داد. این تفریح به این شکل است که افراد بروی تیوب سوار می شود و این تیوب به وسیله یک طناب به یک قایق تندرو متصل می شود. قایق با سرعت بالا شروع به حرکت می کند و تیوب را با خود می برد. هرچه سرعت قایق به حرکت درآمده بیشتر باشد، هیجان این تفریح چند برابر خواهد شد و آدرنالین زیادتری هم تولید می شود.

پاراسل در کیش

پاراسل یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات جزیره کیش به شمار می رود که اغلب گردشگران این جزیره ی مرجانی تمایل دارند با آن لحظات به یاد ماندنی وهیجانی را برای خود رقم بزنند. در هنگام سفر کردن به جزیره زیبای کیش ممکن است به این فکر کنید که اوقات فراغت خودرا چگونه بگذارانید و وقت ارزشمند تان را با چه تفریحاتی پر کنید. چه بسا به اولین گزینه ای که ممکن است فکر کنید تفریحی فوق العاده لذت بخش باشد که شما را به اوج هیجان برساند.

غواصی در کیش

غواصی به خاطر وجود آب های شفاف و مرجانی .از بهترین تفریحات هیجان انگیز است. مراکز تفریحی جزیره کیش با تجهیزات کامل امکان غواصی حتی برای افراد مبتدی را فراهم آورده اند. مشاهده دنیای زیر آب در کلوپ کشتی یونانی انجام می شود. کلوپ کشتی یونانی دارای امکانات .کامل و به روز، همچنین مربیان حرفه ای هست. از نظر رتبه بندی، کلوپ کشتی یونانی منتخب از نظر گردشگران کیش هست.

بنانا در کیش

بنانا همچون شاتل کیش به یک قایق تندرو متصل می شود. شکل ظاهری بنانا متفاوت از شاتل کیش می باشد؛ چون شبیه به یک موز طراحی شده و فوق العاده با نمک می باشد. تمامی خانواده ها می توانند همراه با کودکان خود سوار بر این تیوپ شوند و از هیجان آن بر روی آب به صورت دسته جمعی نهایت لذت را ببرند.

منوی اصلی