تفریحات دریایی کیش در کلوپ کشتی یونانی

تفریحات دریایی کیش، جزیره زیبای کیش در جنوب غربی بندر عباس و در آب های زیبای خلیج فارس قرار دارد. جزیره کیش تقریباً بیضی شکل و در حدود نود کیلومتر مربع می باشد. این جزیره زیبا از نظر محیط زیستی، یکی از دست نخورده ترین و بکرترین مناطق ایران می باشد. در شرق این جزیره ریف های مرجانی غنی و زیبایی وجود دارد که از نادرترین و مناسب ترین سایت های غواصی در کشور ایران می باشد. در ساحل شرقی جزیره کیش پوشش های مرجانی بسیار زیبایی قرار دارد که سالانه هزاران گردشگر را به خود جذب می کند. در این جزیره زیبا به علت آب و هوا مساعد آن و امکانات موجود در تمامی ماه های سال امکان غواصی وجود دارد. از دیگر دلایل اینکه تقریباً همه افراد می توانند در این آب های زیبا غواصی کنند این است که عمق آب های آن در بعضی قسمت ها کم می باشد و برای افراد مبتدی بسیار مناسب است. یکی از جاذبه های این جزیره کشتی یونانی میباشد.

این کلوپ بزرگ و حرفه ای با مدیریت آقای ندیمی نیا و از ساعت 10 صبح تا غروب آفتاب انواع تفریحات دریایی در کیش شامل غواصی در کیش ، شاتل در کیش ، پاراسل در کیش و…. به گردشگران و میهمانان این جزیره زیبا خدمات رسانی می کند.این کلوپ ورزش های دریایی در انتهای بلوار اندیشه با تخفیف های ویژه و شگفت انگیز میزبان گردشگران می باشد. از امکانات این کلوپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شاتل در کیش

شاتل سواری از دیگر تفریحات آبی هیجان انگیز و پر شور جزیره کیش است که با بهترین کیفیت در کلوپ کشتی یونانی ارائه میشود. در این تفریح دریایی، افراد روی یک مبل بادی سوار شده و بوسیله قایق تندرو به میان دریا کشیده می شوند. قایق با حرکات مارپیچ و هیجان انگیز لحظات شیرینی را پدید می آورد.

غواصی در کیش

غواصی یا مشاهده دنیای زیر آب یکی از تفریحات خاص و بی نظیر جزیره کیش است. جزیره کیش بدلیل مرجان های زنده آب بسیار تمیز و شفافی دارد. به همین دلیل غواص محیط اطراف و موجودات دریایی را به وضوح مشاهده می کند.

پاراسل در کیش

پاراسل یا چتر سواری روی دریا یا بالن سواری در کیش یکی از تفریحات دریایی کیش است. چتر های رنگی بزرگ با توانایی حمل افراد به صورت گروهی یا انفرادی برای پرواز بر فراز دریایی مرجانی و زیبای کیش.

بنانا در کیش

یکی از بهترین تفریحات دریایی جزیره که می تواند لذت سفر به جزیره را برای شما چند برابر کند بنانا در کیش است. انواع تفریحات جزیره زیبای کیش به دو دسته تفریحات آبی و غیر آبی تقسیم می شوند و خود تفریحات آبی نیز به دو صورت زیر آب و روی آب انجام می گیرند. بنانا سواری در کیش یکی از تفریحات آبی است که در دسته دوم قرار دارد.

فلای برد در کیش

فلای برد وسیله‌ای ورزشی و تفریحی است که از طریق یک لوله به جت اسکی متصل می‌شود. این وسیله در واقع یک جفت کفش مخصوص است که آب با فشار زیاد از زیر آن به طرف پایین پمپاژ می‌شود؛ این فشار شخص را تا ارتفاع ۱۲ متری از سطح دریا می‌برد و امکان مانور دادن و انجام حرکات نمایشی و شیرجه‌ زدن را برای او فراهم می‌کند. با این تفریح جدید و هیجان‌انگیز می‌توانید توانایی خود را برای حفظ تعادل به چالش بکشید و از معلق ماندن در هوا و پرواز روی آب لذت ببرید.

شاتل در کیش

پشتیبانی فنی

منوی اصلی

واحد پشتیبانی فنی

برای ارتباط با واحد پشتیبانی و پذیرش کلوپ تفریحات دریایی کشتی یونانی با شماره زیر تماس حاصل نمایید. 

09347688545

واحد پذیرش

برای ارتباط با واحد پذیرش کلوپ تفریحات دریایی کشتی یونانی با شماره زیر تماس حاصل نمایید. 

09127695992